Besplatne radionice u maju: "Psihološki ugao" - Pričamo o motivaciji, efikasnosti, promenama na bolje!

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje drugi serijal besplatnih radionica pod nazivom "Psihološki ugao" tokom kojih ćemo se na konstruktivan i bezbedan način baviti nekim važnim psihološkim temama. Prvi serijal radionica održan je u maju 2021. godine.

Radionice će se održati onlajn 16., 18. i 20. maja 2022. godine.

Pričaćamo o tri važne teme: prokrastinaciji, perfekcionizmu i zdravim navikama.

Saznajte šta je zapravo prokrastinacija (odlaganje), šta je to “Zlatni jednorog”, koja magična reč ubija prokrastinaciju, zašto su perfekcionisti često anksiozni, da li je perfekcionizam urođena crta ličnosti, da li je motivacija neočekivana sila koje se pojavljuje i rešava stvar, koji su to koraci u izgradnji novih navika, i još mnogo toga.

Radionice vodi Goran Palamarević, psiholog, psihoterapeut.

Serijal obuhvata tri radionice:

16. maj, u 12h: „Hoću, ali malo kasnije…“ – Zašto odlažem stvari i kako da to promenim?

18. maj, u 12h: Perfekcionizam ILI… Zašto nije kako treba da bude?

20. maj, u 11h: Izgradnja zdravih navika uprkos manjku volje i motivacije – Ima li nade za moju lenjost?

Ne oklevajte, prijavite se! Sve što treba da uradite jeste da popunite kratki upitnik na stranici: http://skr.rs/zMxS