Zeleni upitnik za leto - Primeri održivih inovacija - Dobre prakse i ideje za održivi razvoj

Održivost pokreće inovacije, manju potrošnju energije, manje otpada, smanjuje razlike među ljudima i pruža uslove za dostojanstven život svih živih bića na našoj planeti.

Ako ste tokom putovanja videli,  istraživali ili bili deo projekta koji se bavi održivim inovativnim rešenjima, podelite ih sa nama u ovom upitniku, šta je to što biste želeli da se promeni u vašem gradu, selu ili u celoj Srbiji.

Želimo da podelimo priče sa što više studenata našeg univerziteta i pružimo im svež podsticaj za studije i istraživanje po povratku sa letnjeg raspusta.

Dajte svoj doprinos i pošaljite nam malo informacija o onome što ste videli ili otkrili!