Zanima te kako izgleda radni dan zaposlenih u internacionalnoj kompaniji?

Upoznaćeš radno okruženje jedne od najpoznatijih internacionalnih kompanija u Srbiji, saznaćeš koje veštine krase Nestle tim, čućeš savete zaposlenih koji ti mogu pomoći prilikom prijave za praksu - ne propusti da se prijaviš! Broj mesta je ograničen.

Poseta je namenjena studentima završnih godina Univerziteta u Beogradu i onima koji su nedavno završili studije Ekonomskog fakulteta, Tehnološko-metalurškog fakulteta, Fakulteta organizacionih nauka ili Poljoprivrednog fakulteta, i osmišljena je tako da zainteresovanim studentima pruži više informacija o poslovanju  kompanije Nestlé.

Tokom posete saznaćete više o:

• Programu praksa u kompaniji Nestlé i proces selekcije
  • Kako izgleda karijerni put zaposlenih
  • Načinu poslovanja u različitim odeljenjima kompanije Nestlé

Prijavi se popunjavanjem upitnika na linku: skr.rs/BJh do utorka, 22.maja u 14 časova.

Poseta kompaniji će biti organizovana u petak,  25. maja 2018. godine od 13h, u prostorijama kompanije Nestlé.

Svi prijavljeni biće obavešteni o statusu prijave i dobiće iz Centra za razvoj karijere agendu posete. Poseta će trajati oko tri sata.