Počnite da radite sa decom kao bus monitor - pratnja dece u školu mini busom - otvoren konkurs do 31.1.2019.

Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu poziva studente i diplomirane studente Filozofskog, Učiteljskog, Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, Filološkog, Fakulteta političkih nauka zainteresovani za posao pratnje dece mini busom do škole, i od škole do kuće u organizaciji "Mirna kuća".

Poslodavac: Mirna kuća
Pozicija: Pratnja dece u školu mini busom- bus monitor
broj: 3
Beograd- Senjak

OPIS POSLA:

Pratnja dece mini busom od kuće do škole i od škole do kuće.

Radno vreme 7-8h i 14.45h-15.45h (2h dnevno, ponedeljak –petak)

USLOVI:

Do 35 god starosti. Znanje engleskog jezika, minimum B1 nivo.

Studenti, apsolventi, i diplomirani studenti fakulteta: Filozofski, Učiteljski, Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Filološki, Fakultet političkih nauka, ...

Osnovno iskustvo u radu sa decom uzrasta od 4 do 18 godina

NAČIN PRIJAVE

1. Dolaskom u agenciju Mirna kuća, ulica Admirala Geprata 8, sprat 1, interfon Mirna kuća. Radnim danom od ponedeljka do petka od 9-13h.

Potrebno je doneti CV, kopiju lične karte, i kopiju indeksa ili diplome

2. Popuniti formular na linku: http://goo.gl/forms/dwFQt48cpV

Rok za prijave: 31/01/2019