Posredstvom Ambasade Francuske u Srbiji, Univerzitet u Beogradu je obavešten da su Ambasada Francuske u Srbiji i Francuski institut raspisali konkurs za stipendije Vlade Francuske za školsku 2019/2020. godinu, za studije nivoa master 2 i za međunarodno zajedničko mentorstvo pri izradi doktorske disertacije, za studije na francuskom ili engleskom jeziku. Sve oblasti su zastupljene i studenti sami odlučuju o izboru studijskog programa.

Konkurs za stipendije je otvoren je do 18. marta 2019. godine.

Podnošenje kandidatura se vrši Francuskom institutu u Srbiji, a uslovi i kriterijumi se mogu naći na sledećim sajtovima: INSTITUT FRANCAIS i SERBIECAMPUS FRANCE

Tags: