Realizovana radionica pod nazivom „Mentorstvo u srcu“

Beograd, 27.februar 2019. - Danas je u zgradi Rektorata Univerziteta u Beogradu realizovana radionica za studente pod nazivom "Mentorstvo u srcu".  Radionicu su vodile Tanja Božić, HR Biznis Partner i Jelena Zec, Talent Acquisition specijalista iz kompanije Continental, sa kojom Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu ostvaruje saradnju u oblasti karijernog vođenja i savetovanja studenata.  Tokom tročasovne radionice upoznale su studente sa pojmovima mentorstva, mentorskog procesa, ulogama i osobinama mentora i mentorisanog.  Cilj ove radionice bio je da se osnaže mladi prilikom potrage za mentorom, da saznaju kako mentorstvo može biti uspešno i na koji način mogu iz mentorskog odnosa izvući maksimum i kako da budu izvrsni u željenoj oblasti.

Studenti su u svojim evaluacijama istakli da im se najviše dopala interaktivnost, diskusija, saveti o tome kako birati mentora, kao i otvorenost za pitanja i pristup predavača.