Realizovan paket radionica "Predstavljanje poslodavcu" na Farmaceutskom fakultetu

26.2.2019. Univerzitet u Beogradu - Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu je na poziv studentske organizacije B.Cell organizovao paket radionica "Predstavljanje poslodavcu" na Farmaceutskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

Radionice su podrazumevale predstavljanje u pisanoj formi preko CV-a i motivacionog pisma i u usmenoj formi na intervju za praksu/posao. Tokom radionica zainteresovani studenti su čuli korisne savete o sadržaju i formi radne biografije i motivacionog pisma. Istaknut je značaj dobre pripreme za pisanje svih dokumenata za prijavu, kao i za intervju. Učesnici su mogli da kroz praktične vežbe primene naučeno na svojim biografijama, kao i da dobiju povratnu informaciju od svojih kolega i savetnika iz Centra. Bilo je diskusije na temu najčešćih grešaka i načina za prevazilaženje istih.

Učesnici su bili veoma zadovoljni učešćem na ovim radionicama jer su, između ostalog saznali kako da na najbolji način predstave svoje profesionalne i lične veštine, kako da struktuišu odgovor o zadacima koje su obavljali na praksi i oprobali se u simulaciji intervjua za posao.

Radionice su vodile Jovana Piper i Milena Rajčević, savetnice Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.