Početak kursa "Veštine upravljanja karijerom" za studente Farmaceutskog fakulteta

Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu u saradnji sa Centrom za razvoj farmaceutske i biohemijske prakse tokom aktuelnog semestra organizuje kurs “Veštine upravljanja karijerom“ za studente Farmaceutskog fakulteta.

Kurs je namenjen studentima 5. godine studija koji žele da spremnije zakorače u novo poglavlje razvoja karijere nakon fakulteta. Kroz različite aktivnosti, zadatke, alate za samoprocenu, vežbe i resurse polaznici će dobiti odgovore na pitanja kao što su: Koji su moji kvaliteti? Kako vidim svoju karijeru? Koje opcije mi stoje na raspolaganju? Kako se postavljaju ciljevi?  Kako i gde mogu da tražim posao?  Kako da se uspešno predstavim poslodavcu? i mnoga druga.

Kurs se realizuje u periodu od 21. marta do 25. aprila.  Obuhvata pet nedeljnih tematskih blokova koje se realizuju onlajn na Moodle platformi RCUB-a  kao i dva „živa“ susreta – simulacija intervjua za posao i umrežavanje sa predstavnicima farmaceutskih organizacija i kompanija - „ Karijerno ćaskanje“.

Ovaj kurs realizuje se četvrtu godinu za redom i rezultat je izuzetne saradnje koju Centar za razvoj karijere i Farmaceutski fakultet ostvaruju. Kroz kurs je do sada prošlo oko 100 studenata.

Više informacija o kursu studenti mogu naći ovde: www.razvojkarijere.bg.ac.rs/vuk.

Rok za prijavljivanje je 21. mart. Prijavite se na linku http://skr.rs/Ce1