Radionica za studente Saobraćajnog fakulteta ″Kako se predstaviti poslodavcu″

Pozivamo studente na radionicu ″Kako se predstaviti poslodavcu″ koju će na Saobraćajnom fakultetu održati Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u ponedeljak 18.03.2019. u periodu od 13 do 16 časova.

Studenti će kroz ovu radionicu imati priliku da čuju korisne savete o tome kako treba da izgleda dobar CV, motivaciono pismo i kako ih pripremiti. Takođe će moći da saznaju kako da se što bolje pripreme za susret sa poslodavcem, šta je STAR tehnika i kako se koristi. Kroz kratku vežbu pokušaćemo da dočaramo atmosferu sa intervjua i ukažemo na najčešće greške i načine za prevazilaženje istih.

Radionicu će voditi Milena Rajčević iz Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Radionica je namenjena studentima koji će tokom predstojećeg Sajma poslova i praksi za studente Saobraćajnog fakulteta (Transport and Traffic Business Days) konkurisati za poslove i praksu ili se umrežavati sa poslodavcima 20.marta na Saobraćajnom fakultetu.

Prijave se vrše popunjavanjem formulara ispod.  Obavezno poneti i svoju biografiju. Vidimo se!