Deseti sajam zapošljavanja TOP JOB održava se 10. i 11. aprila 2019. u Belexpocentru na Novom Beogradu – adresa Španskih boraca 74.

Vaš prvi kontakt sa poslodavcima je veoma bitan tako da je neophodno da sa sobom ponesete odštampanu biografiju. Biografija (CV) treba da bude napisana pregledno i da sadrži neophodne informacije o vašem obrazovanju i predhodnom radnom iskustvu kao i tačan e-mail i broj telefona.

Nacionalna služba za zapošljavanje je dugogodišnji prijatelj sajma i biće prisutna na samom sajmu gde će davati informacije nezaposlenima.

Prijatelj sajma je kompanija Telekom Srbija a tu su još i:

• IT poslovi
  • Wiener Städtische
  • Adecco
  • JYSK
  • Wurth
  • Transcom
  • IKEA
  • Galenika
  • Apave Vertech
  • MILLENIALS HR
  • Aroma
  • Native Camp
  • Poslonaut
  • Halo oglasi
  • Magna
  • Unicredit
  • KUHNE+NAGEL
  • KONE
  • Lako do posla

Dođite u Belexpocentar  10. aprila od 11 do 18 časova ili 11. aprila od 10 do 17h i pronađite posao.

Više informacija na TOP JOB Facebook stranici https://www.facebook.com/topjobsajam/

Predstavnik našeg Centra uzeće učešće u pratećem programu sajma kratkom radionicom za studente i mlade diplomirane studente koji traže svoje mesto na tržištu rada.  Uskoro ćemo objaviti više detalja o tačnom mestu i vremenu.