CV klinika - 1 na 1 karijerno savetovanje na Pravnom fakultetu u okviru događaja PRAVNICI NA POSLU

U okviru podrške organizaciji ELSA i realizaciji projekta PRAVNICI NA POSLU, Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu učestvovaće na sajmu koji će se održati na Pravnom fakultetu, u sredu i četvrtak, 8. i 9. maja 2019. od 11 do 15 časova

Pozivaju se studenti koji žele da provere svoje aktuelne verzije CV-ja i dobiju povratnu informaciju kako da je poboljšaju i kako da prilagode svoju biografiju prilici za koju planiraju da konkurišu.

Posetioci sajma moći će da se informišu o aktuelnim prilikama za praksu, posao, obuke, konkurse i drugim načinima na koje im Centar za razvoj karijere može biti podrška tokom studiranja i nakon diplomiranja.