CV klinika - 1 na 1 karijerno savetovanje na Matematičkom fakultetu

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu održava karijerno savetovanje na temu pisanja CV-a i motivacionog pisma pod nazivom "CV klinika" na Matematičkom fakultetu u utorak 11.6.2019. od 13:30 do 16:30.

Studenti će imati priliku da kroz razgovor 1 na 1 sa CzRK savetnicima unaprede svoj CV, kao i motivaciono i propratno pismo. Upoznaće se sa najčešćim greškama pri pisanju CV-a i kako ih izbeći. Savetnici će sa studentima detaljno proći kroz celu formu CV-a.

Ukoliko se prijavljujete na određeni konkurs za posao/praksu/volontiranje, ponesite svoju biografiju i na licu mesta proverite da li će baš vaš CV privući pažnju potencijalnog poslodavca.

Svi učesnici će imati priliku da zakažu karijerno ili psihološko savetovanje u Centru, prijave se na mejling listu Centra i dobiju korisne informacije o ovakvim i sličnim događajima koje organizuje Centar.

Prijavite se do 10. juna u ponoć popunjavanjem  formulara.