Realizovana CzRK radionica "Veštine asertivne komunikacije"

U petak, 14. juna, u zgradi Rektorata Univerziteta u Beogradu realizovana je radionica “Veštine asertivne komunikacije”. Radionicu je vodila Katarina Luković, praktikant Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu i studentkinja završne godine andragogije na Filozofskom fakultetu u Beogradu. Tokom radionice, učesnici su upoznati sa različitim stilovima komunikacije i sa različitim na čini ma asertivnog izražavanja misli, osećanja i stavova. Kroz praktične aktivnosti imali su priliku da vežbaju asertivno komuniciranje, da iskažu svoje dileme i dobiju odgovorena pitanja. Studentima se svidela iskrenost, međusobno povezivanje, primeri iz života i diskusija koja je postojala tokom predavanja i vežbi.

Tag: