Predstavljanje stipendija za akademske specijalističke studije iz Farmaceutske zdravstvene zaštite

Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu u saradnji sa ZUA Lilly drogerie organizovaće informativnu sesiju za magistre farmacije i predstaviti konkurs za stipendiranje specijalističkih studija na Farmaceutskom fakultetu.

ZUA Lilly drogerie  otvorila je konkurs za stipendiranje akademskih specijalističkih studija iz Farmaceutske zdravstvene zaštite na Farmaceutskom fakultetu 2019/2020.

Кompanija nudi stipendiju koja obuhvata brojne pogodnosti za razvoj karijere osoba koje interesuje da nakon završenih studija rade na pozicijama kao što su Vođa Savetovališta za prevenciju i kontrolu različitih bolesti, Odgovorno lice apoteke ili Regionalni menadžer.

Prezentacija će se održati  u utorak, 17. septembra 2019. godine, u sali 16 na prvom spratu zgrade Rektorata na Studentskom trgu sa početkom u 12 časova.

Dobrodošli su svi magistri farmacije, bilo da su u radnom odnosu ili ne. Upoznaćemo ih sa uslovima konkursa i benefitima. Na  radionici će se predstaviti ustanova i uloga farmaceuta u  njoj. Prezentaciju će voditi Ivana Vidović, direktor sektora ljudskih resursa i mr.ph Marija Nikić, saradnik za edukaciju i razvoj kadra u Lilly drogerie. Za vaša dodatna pitanja prezentaciji će prisustvovati i farmaceutski regionalni menadžer mr.ph.spec Marija Panić i šef galenske laboratorije mr.ph.spec Sanja Ilić.

Pozivaju se zainteresovani kandidati da se prijave za prisustvo i rezervišu svoje mesto slanjem mejla Centru za razvoj karijere. Neophodno je navesti sledeće podatke (ime i prezime, stečeno zvanje i broj telefon) na saradnja@razvojkarijere.bg.ac.rs i poslati do ponedeljka u 12 časova.