Radionice pred JobFair19 na Mašinskom fakultetu 26. i 27. 10. - „LevelUp – Podigni nivo svojih veština!”

„LevelUp – Podigni nivo svojih veština!” je skup besplatnih radionica koji će se održati deset dana pre početka Sajma. Seminar je osmišljen sa ciljem da svojim učesnicima približi postupak pronalaženja posla i da im predstavi stvarne odgovornosti zaposlenih tako što ih stavlja u njihovu ulogu.  Do 30 studenata sa tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta će imati priliku da otkriju i isprave greške koje prave na razgovoru za posao ili pri radu sa drugima, tokom različitih treninga koje drže HR stručnjaci. Prednost pri odabiru učesnika će imati studenti koji pokažu veću želju za upijanjem sadržaja radionica, kao i oni koji nemaju radno iskustvo. Treninzi će biti prilagođeni ponudi na predstojećem sajmu zapošljavanja „JobFair19 – Kreiraj svoju budućnost!” kako bi učesnici imali priliku da stečeno znanje kao i razvijene veštine primene već za osam dana i time uspeju da sebi obezbede praksu ili posao u struci.

„LevelUp – Podigni nivo svojih veština!” se održao 26. i 27. oktobra 2019.godine.

Tag: