Radionica PLANIRANJE I ORGANIZACIJA VREMENA na Ekonomskom fakultetu

Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u saradnji sa Centrom za saradnju sa privredom Ekonomskog fakulteta održaće u okviru „Ekof životne škole” radionicu „Planiranje i organizacija vremena” u utorak, 26.novembra 2019. na Ekonomskom fakultetu, u periodu od 14 do 16 časova.

Na radionici, učesnici će imati prilike da postanu svesniji kako provode svoje vreme i u čemu najčešće greše u organizaciji vremena, a dobiće i savete o tome kako da poboljšaju svoje veštine planiranja i postanu efikasniji u realizaciji obaveza. Na radionici će biti reči i o jednom od najvećih studentskih „neprijatelja” – prokrastinaciji tj. odlaganju obaveza, kao i o prednostima i manama multitaskinga.

Radionicu će držati psihološkinja Milena Rajčević, koordinatorka programa psihološkog savetovanja u Univerzitetskom Centru za razvoj karijere.

Broj mesta je ograničen, a svoje mesto možete rezervisati popunjavanjem forme na linku: http://tiny.cc/bsbigz