Radionica UPRAVLJANJE TREMOM I STRESOM na Ekonomskom fakultetu

Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u saradnji sa Centrom za saradnju sa privredom Ekonomskog fakulteta održaće u okviru „Ekof životne škole” radionicu „Upravljanje tremom i stresom” u utorak, 3.decembra 2019. na Ekonomskom fakultetu, u periodu od 13 do 16 časova.

Na radionici, učesnici će se bliže upoznati sa pojmom stresa i postati svesniji načina na koje njihov organizam reaguje na stresne situacije.  Naučiće više o konstruktivnim načinima upravljanja stresom, kao i o tome kako da negativnu tremu pretvore u pozitivnu (prilikom pripreme za javni nastup, ispit i sl.).

Radionicu će držati psihološkinja Milena Rajčević, koordinatorka programa psihološkog savetovanja u Univerzitetskom Centru za razvoj karijere.