EcoHub Meetup - KAKO NAPISATI POBEDNIČKI CV I MOTIVACIONO PISMO

U saradnji sa EcoHub u Beogradu realizovana radionica pod nazivom "Kako napisati pobednički CV i motivaciono pismo"! u četvrtak, 28.novembra 2019.godine.

Jelena Kurjak, koordinator programa iz Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu podelila je sa studentima i mladima okupljenim u prostorijama GO Stari Grad korisne savete kako na najbolji mogući način da napisati CV i motivaciono pismo i samim tim ostaviti fenomenalan prvi utisak na potencijalnog poslodavca.

Zainteresovani studenti su imali priliku da čuju korisne savete o sadržaju, formi i pravilima pisanja radne biografije i motivacionog pisma. Kroz diskusiju upoznali su se sa najčešćim greškama i načinima za prevazilaženje istih. Tokom radionice, studenti su kroz praktične vežbe primenili ono što su naučili na svojim biografijama, biografijama svojih kolega i na primeru motivacionog pisma.

Učesnici su radionicu ocenili kao veoma informativnu i primenljivu.

Ako vas zanimaju radionice Centra za razvoj karijere, pratite redovno naš sajt i upišite se na mejling listu!