Otvorene prijave za HR ENTER letnju školu

Često nam postavljate pitanja kako započeti karijeru u HR-u?

Ko se može baviti ljudskim resursima? Koje veštine treba da posedujem da bih bio dobar u HR-u? Kako da se umrežim sa ljudima iz ove oblasti? Kakva je veza HR-a sa ostalim funkcijama u kompaniji?

Nudimo vam odgovore! Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu zajedno sa HR World ponovo organizuje program HR Enter koji Vam može omogućiti ne samo da čujete više o glavnim zadacima u HR-u, već i da se oprobate u nekima od njih.

Čak 36 predavača će na Trećem HR enteru biti na raspolaganju studentima. Dobićete 36 besplatnih lekcija i priliku da znanja stečena tokom trajanja ovog programa stavite u funkciju rešavajući različite zadatke i izazove. Ne oklevajte,

prijavite se za HR enter letnju školu kako biste:

• Saznali ko je ko u kompaniji
  • Shvatili značaj organizacione kulture
  • Iz konkretnih primera upoznali proces selekcije i regrutacije
  • Čuli više o pronalaženju i privlačenju talenata
  • Razumeli razliku između treninga, konsaltinga i koučinga
  • Saznali zašto su podaci blago HR-a
  • Diskutovali o motivaciji zaposlenih i njenom značaju
  • Učestvovali u studiji slučaja na temu Employer Branding-a, pripremi treninga, sprovođenju istraživanja i drugim praktičnim zadacima
  • U opuštenoj atmofseri na meet up-ovima razgovarali sa ekspertima iz različitih oblasti HR-a
  • Imali priliku da utičete na buduće HR okruženje

O HR enter-u

HR enter je program namenjen studentima završnih godina Univerziteta u Beogradu koji su visoko motivisani da karijeru razviju u oblasti ljudskih resursa. Učešće u programu  omogućiće  polaznicima da sagledaju širu sliku i da kroz predavanja i radionice upoznaju, ne samo sa funkcijama HR-a, već i celokupnim biznis okruženjem.

Mladi će imati priliku da čuju više o HR procesima kroz konkretne primere iz prakse, pored toga će moći da se oprobaju timski i individualno u različitim zadacima vezanim za funkcije HR-a uz podršku i redovnu povratnu informaciju. Na ovaj način i kroz dodatnu diskusiju sa predavačima studenti mogu uticati na kreiranje budućeg HR okruženja.

Program realizuje 36 predavača iz prakse, Svih 36 predavanja će se realizovati onlajn.

Studenti će imati i šest izazovnih zadataka i tri meet-up događaja, i sve vreme trajanja programa radiće u multidisciplinarnim grupama sa mentorima iz biznisa.

Program počinje 14. maja a završni događaj je planiran za 26. jun 2020.

Predviđena agenda

·         HR je strateška funkcija (14. maj od 10 do 16.45h)

·         Regrutacija i selekcija (21. maj od 10 do 16.45h)

·         Događaj - meet up 1 (26. maj ) - “Kompanija je atraktivna ako…”

·         Razvoj zaposlenih (28. maj od 10 do 16.45h)

·         People Analytics & HR Tech  (4. jun od 10 do 16.45h)

·         Događaj - meet up 2 (9. jun) - “HR kao dizajner”

·         HR i Transformacija (11. jun od 10 do 16.45h)

·         Future of HR (18. jun od 10 do 16.45h)

·         Završni događaj – meet up 3 (26. jun uživo)

Način prijave

Prijave se vrše putem formulara na ovom linku.

Otvorene su do 11. maja 2020. u ponoć!

Tag: