Realizovan vebinar za studente "LinkedIn - vaš saveznik u razvoju karijere"

Za sve zainteresovane studente koji žele da saznaju kako da svoje obrazovanje i veštine prikažu na najpopularnijoj poslovnoj društvenoj mreži namenjenoj povezivanju poslodavaca i ljudi koji traže posao, Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu u saradnji sa neprofitnom organizacijom INAT centar organizovao je vebinar pod nazivom "LinkedIn - Vaš saveznik u razvoju karijere" u utorak, 21. jula 2020.

Vebinar je vodila Milena Milićević, koju su na Zum platformi ugostile Jelena Kurjak i Marija Jovanović iz Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu.

Vebinaru se priključilo oko pedeset studenata. Milena je dala brojne savete i smernice u vezi sa predstavljanjem, povezivanjem i traženjem posla i prakse na LinkedIn-u i odgovorila na sva pitanja koja su studenti poslali prilikom prijave i tokom sesije.

Milena Milićević je završila Master studije filologije na Univerzitetu u Beogradu i Master studije menadžmenta na Univerzitetu u Kembridžu. Radi kao konsultantkinja za digitalnu transformaciju i sertifikovana je među prvih 20 stručnjaka u Srbiji za digitalnu transformaciju u projektu Privredne komore Srbije i Privredne komore Austrije.

Snimak za naknadno gledanje dostupan je na YT kanalu Centra za razvoj karijere na linku: https://www.youtube.com/watch?v=WVHcNV5aYqg

Tražili ste - saznajte: kako da svoje obrazovanje i veštine prikažete adekvatno na LinkedIn-u tako da dobijete praksu ili zaposlenje imajući u vidu nove poslovne okolnosti usled globalne pandemije.

Naša sagovornica Milena Milićević podeliće sa vama:

• Šta ako niste sigurni koja vrsta posla ili industrija je najbolja za vas? Odakle početi i kako vam LinkedIn pomaže da saznate odgovore?

• Na koji način da prilagodite vaš poslovni profil željenom radnom mestu, zanimanju ili kompaniji?

• Kako da unapredite LinkedIn profil i povežete se sa kontaktima koji će vam značiti?

• 5 načina da se izdvojite na LinkedIn-u u odnosu na konkurenciju za isto radno mesto (nagoveštaj: ovi načini se tiču stvari koje možete da uradite)

Ovaj interaktivan vebinar je planiran za 21. Jul od 12 do 13.30.

Prijavite se popunjavanjem kratkog formulara.

Milena Milićević je završila master studije filologije na Univerzitetu u Beogradu i master studije menadžmenta na Univerzitetu u Kembridžu. Radi kao konsultantkinja za digitalnu transformaciju i sertifikovana je među prvih 20 stručnjaka u Srbiji za digitalnu transformaciju u projektu Privredne komore Srbije i Privredne komore Austrije. Pomaže kompanijama da ostvare poslovni rast i izađu na međunarodna tržišta uz tehnologije budućnosti i posvećene timove. Osnovala je neprofitnu organizaciju INAT centar (Innovation Attitude Centre). Centralni godišnji događaj je INAT samit, posvećen informacionim tehnologijama i inovacijama.