Panel diskusija - JobFair20 - Kreiraj svoju budućnost

U okviru ovogodišnjeg Sajma poslova i praksi za studente i diplomce tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta „JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!” učesnici će imati priliku da čuju korisne savete eksperata iz posovnog sveta u subotu 17.oktobra 2020. od 11 časova na sajtu jobfair.rs

“Panel diskusija - Pođi pravim putem!” ima za cilj da studentima i diplomcima pruži odgovore na značajna pitanja koja će im pomoći na početku karijere i u daljem profesionalnom razvoju.

Na osnovu ankete sprovedene među studentima iz cele Srbije, na Panelu će se godoviti o tri aktuelne teme.

Da li poslodavci više cene kada se pored fakulteta baviš ličnim razvojem ili nečim što je usko vezano za struku?
Na ovo pitanje će pokušati da odgovore:
- Srbijanka Turajlić - bivši dekan Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu
-Vigor Majić - direktor Istraživačke stanice Petnica
-Vladimir Bokan - predstavnik kompanije TomTom
-Dejana Lazić - direktorka Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu

“Samoinicijativa i ambicija kao ključ uspeha” naziv je druge teme na Panel diskusiji. O značaju samoinicijative za mlade koji su u potrazi za poslovnim prilikama i ostvaranju istih više će govoriti:
- Nikola Božić - programski direktor Istraživačke stanice Petnica
- Nina Rogulja Jončić - Stariji stručnjak za treninge, Vip mobile
- Nina Spasojević - Marketing Menadžer ,HDL
- Kristina Miljković - Talent Partner, Levi9
- Bojan Platiša - Savetnik odbora za Bankarstvo, Asseco

“Posao i uspešno studiranje, da li idu zajedno? Da li zaposlenjem opada motivacija za učenjem?” Odgovore na ova pitanja daće:
- Bojan Rošić - predstavnik kompanije Microsoft
- Bogdan Pavković - predstavnik kompanije RT-RK
- Mateja Milić - Elsys
- Nikola Petrović - predstavnik kompanije Avisto

Više informacija možete pronaći na sajtu www.jobfair.rs i našim društvenim mrežama Instagram-u @jobfairrs, Facebook-u @jobfairrs i LinkedIn-u JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!