Sajam poslova i praksi „JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!” ONLAJN 2. i 3. novembra

Pozivamo vas na Sajam poslova i praksi za studente i diplomce tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta „JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!” koji će se održati 2. i 3. novembra 2020. godine. Zbog epidemije virusa i bezbednosti učesnika i posetilaca, Sajam će se ove godine po prvi put održati onlajn.

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata i ove godine podržao je realizaciju ovog sajma i biće prisutan na virtuelnom štandu tokom trajanja sajma da sve zainteresovane posetioce upozna sa svojim aktivnostima i uslugama.

U okviru propratnih sadržaja, direktorka Centra za razvoj karijere Dejana Lazić uzela je učešće u jednoj od panel diskusija "Pođi pravim putem" u subotu, 17. novembra, a sa studentima je o najboljem načinu predstavljanja poslodavcima govorila koordinatorka karijernog informisanja i savetovanja Centra za razvoj karijere Jelena Kurjak u nedelju, 25. novembra u okviru seminara profesionalnih veština "LevelUp".

Tokom trajanja sajma studenti će moći da učestvuju u simulacijama intervjua za posao (3. novembra) i prisustvuju predavanjima o aktuelnim stručnim temama u okviru programa TechTalk (2. i 3. novembra).

Sve aktivnosti su besplatne i održaće se online na sajtu www.jobfair.rs gde možete naći i prijave za radionicu „LevelUp — Podigni nivo svojih veština” i Simulaciju razgovora za posao.

Kako je interesovanje za JobFair svake godine sve veće, organizatori se trude da iz godine u godinu jačaju nacionalni karakter Sajma, što znači da je projekat namenjen studentima i diplomcima tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta svih univerziteta u Srbiji.

Za više informacija možete posetiti sajt www.jobfair.rs i društvene mreže: Instagram (@jobfairrs), Facebook (@jobfairrs) i LinkedIn (JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!).

Tag: