„Студентски путујући сајам: Студирајте на француски начин - 4. novembar

Београд, 04.11.2013.  – Данас је у аули зграде Ректората Универзитета у Београду одржан четврти по реду „Студентски путујући сајам: Студирајте на француски начин“.

„Студентски путујући сајам: Студирајте на француски начин“, организован је под покровитељством агенције Campus France, Француски институти из Београда, Софије, Скопља и Подгорице. Студенти и посетиоци заинтересовани за наставак студија у Француској, имали су прилику да од представника француских универзитета и институција сазнају све о студијама у Француској, франкофоним дипломама и стипендијама, да чују најновије информације о могућностима мобилности и стипендијама за мастер и докторске студије у Француској за академску 2014/15. годину и да присуствују тематским предавањима на којима су прецизније представљени студијски програми.

И ове године, током овог сајма, студенти и посетиоци су имали прилику да се упознају са радом Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду и да сазнају више о актуелним догађајима планираним за наредни период.

Више детаља о актуелним конкурсима за стипендирање погедајте: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/index.php?websection=stipendije&prev=....