Onlajn radionica za maturante “Zajedno protiv treme”

Univerzitet u Beogradu poziva maturante koji će konkurisati za upis na fakultete u njegovom sastavu da prisustvuju radionici pod nazivom „Zajedno protiv treme“, koju realizuje Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata u utorak, 19. aprila 2022. godine u periodu od 15 do 17 časova.

Radionica ima za cilj da okupi maturante kojima je potrebna podrška zbog treme koju osećaju pred prijemni ispit. Sadržaj radionice obuhvatiće upoznavanje sa fenomenom treme i tehnikama upravljanja tremom, razmenu iskustava, osnaživanje učesnika i podršku. Radionicu će održati psihološkinja Milena Rajčević, koordinatorka programa karijerne edukacije u Centru za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu.

Radionica je besplatna i namenjena je svim zainteresovanim maturantima koji konkurišu za upis na fakultete u sastavu Univerziteta u Beogradu. Održaće se onlajn, putem zum platforme. Prijavljivanje za učešće je obavezno, traje do 18. aprila u podne i vrši se putem FORMULARA. Broj mesta je ograničen. O statusu svoje prijave, kandidati će biti obavešteni do 18.aprila u 16 časova.

Detaljnije informacije mogu se dobiti putem telefona Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu: 011/ 32 07 415, svakog radnog dana u periodu od 9 do 16 časova ili putem mejla psiholog@razvojkarijere.bg.ac.rs .