Otvoreno prijavljivanje studenata za onlajn kurs „Veštine upravljanja karijerom” za prolećni ciklus 2022

Pozivaju se studenti završnih godina da upišu ovog proleća onlajn kurs „Veštine upravljanja karijerom”, koji organizuje Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu.

Glavni cilj kursa jeste pružanje podrške studentima u uspešnom upravljanju svojom karijerom i aktivnom uključivanju na tržište rada.

Ukoliko se približavate kraju svojih studija i niste sigurni šta dalje, bez panike – upišite kurs „Veštine upravljanja karijerom”.

Ovaj kurs je idealna prilika da:

• istražite i prepoznate svoja interesovanja, potrebe, znanja, veštine i sposobnosti, kao i da ih povežete sa zahtevima savremenog tržišta rada;
  • razmislite o svojim karijernim ciljevima i kreirate karijerni plan;
  • primenite različite metode i strategije traženja posla;
  • naučite da koristite različite izvore informacija o savremenom tržištu rada;
  • sastavite kvalitetnu prijavu za posao - radnu biografiju i motivaciono pismo;
  • i naučite kako da se uspešno predstavite poslodavcu na razgovoru za posao ili praksu.

Kurs će biti održan od u periodu od 20. aprila do 30. juna 2022. na Moodle platformi Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se popunjavanjem kratkog registracionog formulara (link: https://forms.gle/Z17QWeXpxooMFo7j7).

Osim osnovnih podataka (ime i prezime, mejl adresa, fakultet...), neophodno je da pošaljete i svoj trenutni CV na čijem usavršavanju ćete raditi tokom kursa.

Rok za slanje prijave je 19. april 2022.