CV klinika - radionica na Pravnom fakultetu - Pravnici na poslu

Beograd 12.5.2022. - U okviru podrške organizaciji Evropskog udruženja studenata prava (ELSA) u realizaciji projekta PRAVNICI NA POSLU, Centar za razvoj karijere i savetovanja studenata  Univerziteta u Beogradu učestvovao je na sajmu koji se održao na Pravnom fakultetu, u utorak i sredu, 10. i 11. maja 2022. od 11 do 15 časova.

Tokom drugog dana sajma, Centar je održao karijerno savetovanje na temu pisanja CV-a pod nazivom "CV klinika".

Studenti i studentkinje imali su priliku da kroz razgovor 1 na 1 sa savetnicama Centra unaprede svoj CV, kao i motivaciono i propratno pismo. Upoznali su se sa najčešćim greškama pri pisanju CV-a i kako ih izbeći. Savetnice su sa svakim zainteresovanim studentom i studentkinjom, kojih je bilo oko 30, detaljno prošli kroz celu formu CV-a.

Svi učesnici su imali priliku da zakažu karijerno ili psihološko savetovanje u Centru, prijave se na mejling listu Centra i dobiju korisne informacije o ovakvim i sličnim događajima koje organizuje Centar.

Svima koji su propustili ovu radionicu preporučujemo da posete sekciju Virtuelni savetnik na sajtu i pročitaju korisne savete i instrukcije vezane za prijavljivanje za posao, praksu ili konkurisanje za stipendiju i sl.

Najava - Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu održava karijerno savetovanje na temu pisanja CV-a i motivacionog pisma pod nazivom "CV klinika" na Pravnom fakultetu u sredu 11.5.2022. od 11 časova.

Studenti će imati priliku da kroz razgovor sa CzRK savetnicima unaprede svoj CV, kao i motivaciono i propratno pismo. Upoznaće se sa najčešćim greškama pri pisanju CV-a i kako ih izbeći. Savetnici će sa studentima detaljno proći kroz celu formu CV-a.

Ukoliko se prijavljujete na određeni konkurs za posao/praksu/volontiranje, ponesite svoju biografiju i na licu mesta proverite da li će baš vaš CV privući pažnju potencijalnog poslodavca. Svi učesnici će imati priliku da zakažu karijerno ili psihološko savetovanje u Centru, prijave se na mejling listu Centra i dobiju korisne informacije o ovakvim i sličnim događajima koje organizuje Centar.

Prijavite se do 10. aprila u ponoć popunjavanjem formulara: https://forms.office.com/r/H0RdY30vmb