Radionica "Pisanje CV-a i motivacionog pisma"

Znaš da je vreme da imaš valjano pripremljenu radnu biografiju, ali ne znaš kako da je napišeš.

Ne znaš sadrži li  tvoj CV sve elemente, da li je predug, da li da upišeš i poslove koje si obavljao/la preko Studentske zadruge, na koji način da navedeš veštine,  da li je potrebno uneti hobi i interesovanja.

Kažu, da poslodavci za svega par sekundi donose odluku da li da ozbiljno razmotre CV koji su dobili od kandidata.

Šta je to što će tvoj CV izdvojiti iz mase drugih? Zašto je važna  i struktura i format poslovne biografije?

Na sva ova pitanja i mnogo drugih dobićeš odgovore na radionici koju vodi iskusna Jelena Kurjak, karijerna savetnica Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata.

Iskoristi priliku, prijavi se

Radionica će se održati  u  petak 16.9. u 14.15 u sali broj 16, na prvom spratu zgrade rektorata Univerziteta u Beogradu.