Radionica “Upravljanje vremenom u poslovnom kontekstu“

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu realizuje radionicu “Upravljanje vremenom u poslovnom kontekstu“ u petak, 28. oktobra 2022. u zgradi Rektorata Univerziteta u Beogradu, sa početkom u 13 časova.

Radionica je namenjena studentima Univerziteta u Beogradu koji žele da:

• “nadmudre” naviku odlaganja obaveza i postanu efikasniji

• ovladaju različitim elementima dobrog upravljanja vremenom

• praktično isprobaju veštine planiranja u poslovnom kontekstu

Početak radionice rezervisan je za upoznavanje i praktičnu vežbu u timu. Nakon praktičnog dela, učesnici će imati prilike da čuju više o postavljanju ciljeva, kreiranju planova, izdvajanju prioriteta, održavanju fokusa i izgradnji ličnog stila u upravljanju vremenom. Završni deo biće rezervisan za diskusiju i lična pitanja.

Radionicu će držati koordinatorka programa karijernog obrazovanja i psihološkog savetovanja u Centru za razvoj karijere Milena Rajčević.

Prijavljivanje prisustva je obavezno i vrši se putem FORMULARA. Rok za prijave je 27.oktobar u 12h. Trajanje radionice je 3h.