Poseta kompaniji Nelt

Studenti završnih godina Ekonomskog, Saobraćajnog i Fakulteta organizacionih nauka imali su prilike da se 24.novembra 2022.godine upoznaju „iz prve ruke“ sa kompanijom Nelt.

Studenti su obišli poslovne prostorije i jedno od skladišta gde su od zaposlenih saznali više o aktivnostima koje se odvijaju unutar magacinskog prostora. I u interaktivnoj radionici na temu “Upravljanja vremenom”. Radionicu je vodila Branka Dobrojević, specijalista za učenje i razvoj kompanije Nelt. Sa studentima su razgovarale zaposlene u Sektoru Ljudskih resursa - Marija Vidojević i Dejana Parežanin i Ivana Idei Todorić, talent menadžerka Nelt grupe , kao i Petar Božić, national key account manager i Marko Cilić, finansijski direktor. Otvoreni za pitanja zaposleni su pričali o vlastitom karijernom razvoju i dali dragocene savete studentima kako da tokom studija unaprede svoju zapošljivost, kako da se predstave na razgovoru za posao, a predstavljeni su i programi za razvoj mladih talenata kompanije Nelt “Dobar start” i “Uzmi karijeru u svoje ruke”.

Ovo je jedna u nizu poseta koje Centar za razvoj karijere organizuje u okviru programa "Saznajte iz prve ruke" kako bi se studentima omogućio da u direktnom kontaktu sa zaposlenima u najuspešnijim kompanijama saznaju više o funkcionisanju savremenog tržišta rada, novim tehnologijama, poslovnim procedurama kao i procesima regrutacije i selekcije.

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje posetu kompaniji Nelt u četvrtak, 24. novembra 2022.godine u periodu od 11 do 15 časova.

Poseta kompaniji Nelt realizuje se u okviru programa "Saznajte iz prve ruke", a organizovana je kako bi se studentima Univerziteta u Beogradu omogućilo da u direktnom kontaktu sa zaposlenima u najuspešnijim kompanijama iz različitih sektora steknu nova znanja o funkcionisanju savremenog tržišta rada.

Pozivaju se studenti Saobraćajnog, Ekonomskog, Fakulteta organizacionih nauka, Matematičkog i Elektrotehničkog fakulteta da uzmu učešće u poseti i upoznaju se sa radom jedne od vodećih kompanija u zemlji i njenim poslovanjem.

Studenti će tokom posete imati mogućnost da razgovaraju sa zaposlenima koji su stručnjaci u svojoj oblasti delovanja i od njih saznaju više o veštinama koje su neophodne za rad na njihovim pozicijama, kao i o programima zapošljavanja koje mladima nudi kompanija Nelt.

Prijava je otvorena do 20. novembra 2022.godine popunjavanjem formulara na linku: https://forms.gle/p3gnX7pDRCRXsv8Q6

Broj učesnika je ograničen, a prednost će imati studenti završnih godina studija.  Svi prijavljeni će biti blagovremeno obavešteni o statusu prijave i mestu sastanka.

Prevoz za sve učesnike u poseti je obezbeđen.