Radionica "Kako napisati CV i motivaciono pismo" na Hemijskom fakultetu

Beograd 1.11.2022. - Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu je na poziv studenata master studija Hemijskog fakulteta uspešno održao radionicu na temu pisanja radne biografije i motivacionog pisma. Studenti su imali priliku da se okušaju u pisanju ličnog profila, da saznaju na koji način da istaknu važne informacije u biografiji i motivacionom pismu. Takođe, dobili su informacije o svim uslugama i programima Centra, kao i prilikama za studente u okviru projekta Circle U.

Ukoliko želite da gostujemo na vašem fakultetu sa radionicama kao što su: Pisanje radne biografije i motivacionog pisma, Najčešća pitanja na intervjuu za posao, Simulacija razgovora za posao i praksu, Pisanje karijernog plana, Upravljanje vremenom, Akademska i poslovna komunikacija, Uči lako - saznaj kako! pozovite nas 011/3207469 ili pišite na office@razvojkarijere.bg.ac.rs

Tag: