Poseta kompaniji Delta Agrar

U sredu, 23.novembra 2022.godine studenti završnih godina Poljoprivrednog, Saobraćajnog i Tehnološko- metalurškog fakulteta imali su priliku da se upoznaju sa poslovanjem i zaposlenima kompanije Delta Agrar.

Bojana Žižović, direktorka Sektora za ljudske resurse predstavila im je istorijat i delatnost kompanije. Učesnici su imali su priliku da saznaju više o imanjima, fabrikama, zasadima, farmama, kao I berzi agroproizvoda koji su deo poslovanja kompanije. Studenti su kroz kratak film saznali kako izgleda dan tokom sezone berbe jabuka na jednom od imanja kompanije, nakon čega je predstavljen i trogodišnji program “Mladi lideri” namenjen diplomiranim studentima, kao i program “Deltina budućnost” namenjen zaposlenima mladjim od 30 godina.

Studentima se posebno dopala prilika da vide Logističko distributivni centar za za voće i povrće Delta Agrar u Novoj Pazovi. Rukovodilac kvaliteta u Sektoru voća i povrća, Feđa Peković govorio je studentima i o važnosti povezanosti sektora kvaliteta, logistike i prodaje. Priču o svom karijerenom putu podelila je sa studentima i Mirjana Savković,ekonomista koja se tokom svoje karijere našla u različitim pozicijama.

Studenti su u evaluaciji posete naznačili da su im se dopali saveti starijih kolega „da je važno prepoznati šanse, biti uporan i strpljiv, oprobati se u različitim ulogama i poslovima i na taj način upoznati sebe.“

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje posetu kompaniji Delta Agrar u sredu, 23.novembra 2022.godine.

Poseta kompaniji Delta Agrar realizuje se u okviru programa "Saznajte iz prve ruke", a organizovana je kako bi se studentima Univerziteta u Beogradu omogućilo da u direktnom kontaktu sa zaposlenima u najuspešnijim kompanijama iz različitih sektora steknu nova znanja o funkcionisanju savremenog tržišta rada.

Pozivaju se studenti Poljoprivrednog, Tehnološko- metalurškog, Saobraćajnog fakulteta i Fakulteta organizacionih nauka da uzmu učešće u četvoročasovnoj poseti i obiđu Logističko-distributivni centar za voće i povrće  Delta Agrara u Novoj Pazovi. Imaće priliku da iz prve ruke vide kako izgledaju komore za dozrevanje banana, da čuju iskustva Rukovodioca kvaliteta u programu voća i povrća, a kroz celo iskustvo vodiće ih kolege iz HR sektora.

Prijava je otvorena do 20.novembra 2022 na linku:  http://skr.rs/DeltaAgrar

Broj učesnika je ograničen, a prednost će imati studenti završnih godina studija.

Svi prijavljeni će biti blagovremeno obavešteni o statusu prijave, mestu i terminu sastanka.

Prevoz za sve učesnike u poseti je obezbeđen.