Panel diskusija - Završavam Fakultet bezbednosti – šta dalje?

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u saradnji sa kompanijom loop organizuje onlajn panel diskusiju „Završavam Fakultet bezbednosti, šta dalje?“ u četvrtak, 23. februara 2023. u periodu od 13 do 14:30 časova.

Studenti Fakulteta bezbednosti imaće priliku da čuju iskustva starijih kolega zaposlenih na različitim pozicijama i u različitim oblastima i iz prve ruke saznaju koji su zahtevi tih radnih mesta, kako se može otpočeti karijera nakon Fakulteta bezbednosti, koja znanja i veštine im mogu koristiti na tržištu rada, na koje načine mogu da se usavršavaju ali i na koje izazove mogu naići u razvoju karijere.

Svoja iskustva na ovom događaju sa studentima podeliće:

Mladen Raonić, Corporate Security Consultant, Consultigence Group

Bojana Milošević, Director People and Culture Commercial, SKS365 Group

Milan Golubović, Security Manager, Information Security and Data Protection Officer, Brose

Jovana Perić, Security and Risk Manager, Coca-Cola HBC

Oko 60 minuta na događaju rezervisano je za govornike, a nakon toga 30 minuta za pitanja studenata.

Prijavljivanje učešća na događaju je obavezno i vrši se putem formulara na linku: https://forms.office.com/e/5BiaRjHfVu

Svi zainteresovani koji se prijave dobiće link za praćenje panel diskusije na dan događaja putem elektronske pošte. Događaj će se realizovati putem zum aplikacije. Ovaj događaj je peti u nizu planiranih panel diskusija na temu „Završavam fakultet, šta dalje?“ koji će predstaviti studentima Univerziteta u Beogradu različite mogućnosti za nastavak karijere nakon sticanja diplome, a koji će zajednički realizovati kompanija “loop“ i Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata.

loop je digitalna platorma namenjena pronalasku posla i podršci svakog pojedinca koji se nalazi ili će postati deo tržišta rada. Kroz široku paletu aktuelnih poslova na tržištu, pregleda aktuelnosti, događaja i informacija, ali i radom sa kandidatima kroz usmeravanje, savetovanje i obučavanje u domenu veština zapošljivosti, loop aktivno učestvuje u unapređivanju i razvoju tržišta, kao i u razvoju pojedinačnih korisnika koji postanu deo ovog kruga prilika.

Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu obezbeđuje efikasan sistem podrške studentima u razvoju znanja i veština koje su ključne za unapređenje zapošljivosti i uspešan razvoj karijere. Pored informisanja o mogućnostima dodatnog obrazovanja, o prilikama za praksu i posao i drugim karijernim mogućnostima tokom i nakon studija, Centar studentima nudi psihološko i karijerno savetovanje, obezbeđuje im obuke iz veština neophodnih za uspešno pozicioniranje na tržištu rada. U saradnji sa poslodavcima organizuje različite programe namenjene studentima. Pored program „Završavam fakultet – šta dalje“, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata u saradnji sa privredom realizuje i posete kompanijama, letnje škole, programe BG praksa, Kadar da budem kadar, Karijerno ćaskanje, Zum kafice i mnoge druge.