Saznajte iz prve ruke - poseta studenata fabrici kompanije Bosch u Šimanovcima

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje za studente Univerziteta u Beogradu posetu kompaniji Robert Bosch doo, u utorak, 21. marta 2023. godine sa početkom od 10 časova.

Poseta fabrici kompanije "Bosch" u Šimanovcima realizuje se u okviru programa "Saznajte iz prve ruke", a organizovana je kako bi se studentima Univerziteta u Beogradu omogućilo da u direktnom kontaktu sa zaposlenima u najuspešnijim kompanijama iz različitih sektora steknu nova znanja o funkcionisanju savremenog tržišta rada.

Učesnici u poseti imaće priliku da upoznaju zaposlene iz različitih sektora koji će predstaviti poslovanje kompanije Bosch u Srbiji, kao i da obuđu proizvodni pogon. Studenti će imati priliku da razgovaraju sa zaposlenima koji su stručnjaci u svojoj oblasti delovanja, koji će sa studentima govoriti o svom karijernom putu, kao i mogućnostima za razvoj karijere u njihovim timovima. Na kraj studentima će biti predstavljeni i program za mlade koji postoje u kompaniji a imaće priliku da čuju iskustva praktikanata kroz interaktivnu diskusiju.

Pozivamo studente Mašinskog fakulteta, Fakulteta organizacionih nauka, Saobraćajnog fakulteta, i Tehnološko-metalurškog fakulteta Univerziteta u Beogradu da se prijave do 16. marta u podne i uzmu učešće u poseti.

Studenti koji budu odabrani za posetu biće naknadno kontaktirani i obavešteni o organizovanom prevozu i mestu polaska.

Link za prijavu: https://forms.gle/VwD5tWyswkHS99n27