HR Praktikum za studente, u periodu od 26. do 28. juna 2023.

Centar za razvoj karijere realizovaće trodnevni program, HR Praktikum za studente, u periodu od 26. do 28. juna 2023 u saradnji sa konsultantskom kućom Advance International i kompanijama Nelt, Delhaize, OTP banka.

Polaznici programa imaće prilike da:

• Dobiju sažeta teoretska znanja / praktične primere u vezi sa svim oblastima rada HR sektora u kompaniji (akvizicija talenata, HR administracija, HR analitika, kompenzacije i beneficije, učenje i razvoj, motivacija / nagrađivanje zaposlenih, pozicioniranje Brenda poslodavca)
  • Budu angažovani u rešavanju studija slučaja iz HR oblasti
  • Dobiju fidbek u vezi sa svojim učešćem u rešavanju studija slučaja od HR stručnjaka
  • Postave pitanja u vezi sa ličnim interesovanjima / karijernim aspiracijama

Ovaj program nastao je kao odgovor na potrebe sve većeg broja studenata Univerziteta u Beogradu koje zanima karijera u oblasti upravljanja ljudskim resursima.

Satnica programa svakog dana biće od 10 do 16 časova.

Prijavljivanje je obavezno, a broj učesnika je ograničen. Prijava se vrši popunjavanjem FORMULARA.

Rok za prijavu je 21.06.2023. u ponoć. O statusu prijave kandidati za program biće obavešteni putem telefona i/ili e-maila do 23.06.2023.

Tag: