Prezentacija studentske stručne prakse u organima javne uprave - 7. novembar u 12 časova na Filozofskom fakultetu

Кako izgleda studenstka stručna praksa u organima javne uprave tema je prezentacije koja će biti održana 7. novembra u 12 časova, u svečanoj sali „Dragoslav Srejović“ Filozofskog fakulteta.
Studenti će na ovoj prezentaciji imati priliku da u razgovoru sa predstavnicima organa javne uprave i studentima koji su već pohađali praksu saznaju više o studentskoj stručnoj praksi u javnoj upravi i konkretnim prilikama koje se nude u ovoj akademskoj godini.

Događaj 7. novembra je rezultat višegodišnje saradnje Univerziteta u Beogradu i Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave i najava je za predstojeći treći po redu Sajam studentske stručne prakse u javnoj upravi koji će se održati 15. novembra. Više informacija o studentskoj stručnoj praksi u javnoj upravi i Sajmu studentske stručne prakse možete pronaći na sajtu https://strucnapraksa.mduls.gov.rs/

Ove godine prakse su u ponudi studentima andragogije, psihologije, istorije, arheologije i istorije umetnosti, a događaj predstavlja priliku i da se sa predstavnicima Ministarstva razgovara o mogućnostima da se u narednom ciklusu omoguće prakse studentima drugih odeljenja.

Zajedno stvaramo šanse za vaše buduće karijere.

Tag: