Zum kafica – 45 minuta o tajnama uspešnih timova

Osoba predlaže inovacije, ali tim pravi razliku!

Poslednjih godina najveće promene u poslovnom svetu ali i šire, rezutat su timskog rada, agilnog pristupa i pravovremenog osluškivanja tržišta. Dakle, ukoliko želite da postignete velike uspehe u biznisu, neophodno je da budete deo izvanrednog tima!

Ipak, timski rad uključuje složeni skup veština i procesa, tako da su izazovi rada u timu brojni.

Većina studenata ima priliku da iskusi rad u timu tokom studiranja – kroz zajedničke radove na vežbama, pisanje grupnih radova, projekte u studentskim organizacijama, studentske poslove, sportske aktivnosti...

Ako vam se u timu dešavalo da imate problem u komunikaciji, ne znate kako da rešite nesporazume ili konflikte, niste zadovoljni raspodelom poslova i zadataka među članovima, nisu svi članovi motivisani za zajedničku ideju i slično;

...ili jednostavno želite da vodite uspešan tim / budete njegov važan deo, ispijte sa nama još jednu „zum kaficu“ o tajnama uspešnih timova! Saznajte kako da pronađete adekvatan tim za sebe, kako da doprinesete da takav tim bude još bolji i kako da rešavate probleme u timskom radu, kada do njih dođe.

O ovoj temi razgovaramo 27. marta, 2024. u 12 časova na Zoom platformi sa Marijom Petrović, HR direktorkom u Delhaize Srbija, koja poseduje veliko iskustvo ali i strast u vezi sa razvojem ljudi. Sa svojim timom radi na velikim i lepim inicijativama za podršku biznisu i svim zaposlenima u kompaniji. Psihološkinja je po struci, voli da radi sa ljudima i da im pomogne na putu da budu najbolja verzija sebe u poslovnom okruženju.

Postavite nam pitanje u vezi sa temom i prijavite se za učešće putem FORMULARA kako bismo vam uoči događaja poslali zoom link za onlajn druženje. Formular se nalazi na linku: https://forms.office.com/e/evg3c1bYBP

"Zum kafica - 45 minuta o..." predstavlja format onlajn karijernog vođenja i savetovanja. Druženje organizujemo putem Zoom platforme, u formi sastanka, kako bi naši studenti bili što motivisaniji da uzmu aktivnog učešća u diskusiji.

Tag: