Studentska konferencija „Jačanje kapaciteta studentskih predstavnika“

Zlatibor, 16. decembar 2013. - Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu učestvovao je kao edukativni partner na međunarodnoj studentskoj konferenciji pod nazivom „Jačanje kapaciteta studentskih predstavnika“ koja se održala u periodu od 13-16. decembra 2013. godine na Zlatiboru u organizaciji Saveza studenata Beograda.

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu održao je treninge za unapređenje veština predstavljanja poslodavcu putem radne biografije i razgovora za posao, a tokom drugog dana, realizovano je i predavanje o programima za jačanje zapošljivosti diplomaca u saradnji sa poslodavcima.

Predavanja i prezentacije su održale Marija Jovanović i Dragana Okanović, koordinatori programa Centra.