KARIJERA I JA na TMF-u - PREDAVANjE: STRATEŠKO UPRAVLjANjE PERFORMANSAMA

klikom na sliku pogledajte kako je bilo na predavanju

NAJAVA

Na Tehnološko-Metalurškom fakultetu Univerziteta u Beogradu održaće se predavanje na temu “Strateško upravljanje performansama” 27.marta 2014.godine od 14 do 16 časova u okviru manifestacije “ Karijera i ja” koju realizuje Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Predavanje će održati Nataša Pančić, HR direktor iz kompanije East Point Holdings.

Nataša Pančić, HR direktorka grupe East Point Holding, sa iskustovm na rukovodećim poslovima u oblasti ljudskih resursa u različitim industrijama /Droga Kolinska, Beohemija, Termolektro/ podeliće ekspertizu sa studentima na temu Upravljanja učinkom  (engl. Performance management)  i uputiće ih u važne aspekte planiranja, pristupe rukovođenja koji omogućavaju visoke performanse pojedinaca, timova i organizacija.

Na predavanju studenti će imati prilike sa saznaju koja je svrha sistema upravljanja učinkom zaposlenih, da nauče više o različitim fazama ovog procesa, prvenstveno o  fazi planiranja -načinima na koje se uspostavljaju ciljevi, kako se analiziraju kompetencije, ali  i o metodama procene napretka zaposlenih u skladu sa postavljenim planom. Naučiće zašto je upravljanje učinkom relevatno za postizanje visokog nivoa efikasnosti pojedinca i organizacija, kao i na koji način menadžeri pružaju podršku zaposlenima u pojašnjavanju očekivanja,  identifikovanju ciljeva, proceni rezultata i pružanju povratne informacije.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.