KARIJERA I JA na ETF-u, PREDAVANJE: Karijerne mogućnosti u regionalnoj softverskoj kompaniji sTech, članici UNIQA Grupe

klikom na sliku pogledajte kako je bilo na predavanju

NAJAVA:

U okviru manifestacije Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu Karijera i ja na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu održaće se predavanje na temu “Karijerne mogućnosti u regionalnoj softverskoj kompaniji sTech, članici UNIQAGrupe” 26.marta 2014. godine u sali 61, sa početkom u 15 časova.

Predavanje će održati Jiri Mittner, managing direktor kompanije sTech, Dušan Bešević, Saradnik za VP/MS modelovanje i Predrag Jukić, internacionalni konsultant konsultantske kuće HPC sa višegodišnjim iskustvom u upravljanju projektima.

Studenti će imati priliku da čuju dosta korisnih i zanimljivih informacija o karijeri u internacionalnom okruženju kao i da saznaju dodatne detalje o poziciji VP/MS modelera.

Poziv je otvoren za studente i diplomce Elektrotehničkog, Fakulteta organizacioinh nauka i Matematičkog fakulteta.

Prijavite se elektronskim putem ovde.