KARIJERA I JA na Matematičkom fakultetu - SAVETOVANjE: CV KLINIKA

Na Matematičkom fakultetu Univerziteta u Beogradu održaće se savetovanje “CV klinika” 27.marta 2014.godine  u sali 821 od 14 do 15 časova u okviru manifestacije "Karijera i ja" koju realizuje Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Studenti koji sa sobom budu poneli svoj CV, biće u prilici da se na licu mesta posavetuju i dobiju povratne informacije kao i smernice kako da unaprede svoju radnu biografiju i na taj način poboljšaju svoje šanse kod budućih poslodavaca ili davaoca stipendija. Ukoliko ste zainteresovani da savetnik  “pregleda” baš vaš CV i “izleči” ga od uobičajenih grešaka.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem na mejl: office@razvojkarijere.bg.ac.rs sa naznakom CV klinika 27032014.