KARIJERA I JA na Geografskom fakultetu - RADIONICA: INTERVJU ZA POSAO

klikom na sliku pogledajte kako je bilo na radionici.

NAJAVA

Na Geografskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, u prostorijama lociranim u Zemunu  održaće se radionica na temu “Intervju za posao” 28. marta 2014.godine u sali 8 od 10 do 13 časova.

Radionicu će održati Marija Jovanović iz Centra za razvoj karijere I savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Studenti će imati priliku saznaju šta poslodavci očekuju od budućih zaposlenih, kako da se što bolje pripreme za susret sa poslodavcem, šta je STAR tehnika i kako se koristi.  Učesnici radionice će učešćem u brojnim vežbama  će razbiti tremu koja je često prepreka uspešnom nastupu na intervjuu.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.

Ovo dešavanje predstavlja deo manifestacije “ Karijera i ja” koju realizuje Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.