KARIJERA I JA - Studentski trg 1 - PREDAVANJE: KAKO DA POSTANEM ŠAMPION U SVOM POSLU?

U zgradi Rektorata Univerziteta u Beogradu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu  održaće se predavanje na temu “Kako da postanem šampion u svom poslu” u četvrtak, 3.aprila 2014.godine u sali 16 sa početkom u  12.30 časova.

Predavanje će održati Mirjana Gomilanovic, direktor Agencije za razvoj potencijala "One2grow", konsultant i trener jedne od vodećih svetskih konsultantskih kuća za razvoj ljudskog potencijala Persona Global.

Studenti će tokom motivacionog predavanja  imati priliku da zavire duboko u sebe, svoje motive, želje i lične vrednosti kako bi bili u mogućnosti da shvate šta ih motiviše i zbog čega donose odluke kakve donose.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.