KARIJERA I JA na Učiteljskom fakultetu - PREDAVANJE: Samouverenost - navika br.1 uspešnih ljudi

Utorak, 8.april 2014. - Učiteljski fakultet - TRENING: SAMOUVERENOST - NAVIKA BR.1 USPEŠNIH LJUDI

Na Učiteljskom fakultetu  Univerziteta u Beogradu  u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu održaće se trening na temu “SAMOUVERENOST - Osobina # 1 uspesnih ljudi ”  u Amfiteatru 24 sa početkom u 12.30 časova.

Trening će održati mr Zvonko Popović, direktor HRD PRO CONSULTING , trener i konsultant za razvoj menadžerskih veština, Life Coach, motivacioni govornik i stručnjak za razvoj samouverenosti.

Studenti će imati priliku da  saznaju zašto je ova osobina presudno važna za uspeh u poslu i životu, kako da je razviju, kako nam samouverenost pomaže u razvoju karijere i životu, kao i da nauče jednostavne tehnike za izgradnju samouverenosti, otkriju svoju harizmatičnost i nauče kako da koriste najbolju verzju svojue ličnosti I pobeđuju poput Đokovića, Švarcenegera, Madone, Opre Vinfri i mnogih drugih.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Proverite koliko vam je nivo:

• SAMOPOUZDANJA → Osećanja sopstvene sposobnosti
  • SAMOPOŠTOVANJA → Osećanje lične vrednosti

i kakve su vam šanse da budete uspešna ličnost.

Samouverenost je ključ za izgradnju pobedničkog mentaliteta vaše ličnosti!

• Naučite jednostavne tehnike za izgradnju samouverenosti
  • Ojačajte svoje samopouzdanje da biste postavljali visoke ciljeve i odlučno stupali u akciju
  • Povećajte svoje samopoštovanje i naoružajte se kvalitetom bez koga vas drugi ljudi neće ceniti i poštovati onoliko koliko znate da zaslužujete
  • Otkrijte svoju harizmatičnu ličnost i zablistajte ali svakog dana
  • Naučite kako da koristite najbolju verziju svoje lilčnosti i pobeđujete poput Đokovića, Švarcenegera, Madone, Opre Vinfri i mnogih drugih

Razvoj samouverenosti dramatično povećava vaše šanse da budete uspešni u životu!

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.