KARIJERA I JA - - Pravni fakultet - TRENING: MEHANIZMI ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE

Na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu održaće se trening na temu ”Mehanizmi za sprečavanje korupcije” 9.aprila 2014.godine u Amfiteatru 4 od 10 do 17 časova.

Trening će voditi Ana Arsenijević, Nebojša Tasić, Ksenija Mitrović i Tamara Tomašević iz Odeljenja za edukaciju Agencije za borbu protiv korupcije.

Ciljevi ovog treninga jesu: upoznavanje učesnika sa osnovnim pojmovima i mehanizmima koji sprečavaju korupciju; osnaživanje učesnika za upotrebu mehanizama koji sprečavaju korupciju; jačanje integriteta studenata za buduće profesionalno ponašanje.

Učesnici treninga će imati priliku da saznaju više o sledećim temama:
-Pojam korupcije i integriteta
-Ideja i uloga nezavisnih državnih tela
-Mandat Agencije za borbu protiv korupcije
-Rizične situacije za nastanak korupcije
-Donošenje etičkih odluka

Poziv je otvoren za sve studente i diplomce Fakulteta političkih nauka, Fakulteta bezbednosti i Pravnog fakulteta.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.