KARIJERA I JA - Šumarski fakultet - PREDAVANJE: KAKO DO SOPSTVENE KOMPANIJE

Na Šumarskom fakultetu Univerziteta u Beogradu održaće se predavanje na temu “Kako do sopstvene kompanije ” u ponedeljak, 14. aprila 2014. godine u sali za sednice od  10 do 12 časova u okviru manifestacije KARIJERA I JA u organizaciji Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Predavanje će održati Gordana Danilović Grković, direktor Biznis inkubatora tehničkih fakulteta.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Studenti će imati prilike da saznaju više o mogućnostima koje pruža Biznis inkubator tehničkih fakulteta, obukama koje su im na raspolaganju, šta je potrebno za pokretanje sopstvenog biznisa i kakva su iskustva kolega...

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem OVDE.