Radionica Umrežavanje na Beogradskim danima inženjera

Beograd, 14.mart 2014. – Danas je održana radionica Umrežavanje koju je vodila Milena Dimitrijević iz Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu u okviru manifestacije Beogradski Dani inženjera na Mašinskom fakultetu.

Tokom radionice učesnici su upoznati sa značajem veštine umrežavanja i kroz interaktivan rad saznali su kako da je unaprede i stave u funkciju razvoja karijere. Takođe, učesnici su imali prilike da provežbaju kako da se što bolje predstave i ostave dobar prvi utisak, kao i da se upoznaju sa trikovima dobrog i uspešnog umrežavanja.

“Beogradski Dani inženjera” predstavljaju težnju BEST-a Beograd da pokaže budućim inženjerima, našim kolegama, da znanje koje stiču kroz obrazovanje ima jednu praktičnu crtu, koju mogu iskazati na praktičan način. Želimo da razbijemo atmosferu gomilanja neprimenjenog teorijskog znanja kroz promovisanje inženjerskih vrednosti i timskog rada koji razlikuju inženjere od ostalih profesija. U suštini,ono što nudimo učesnicima je nepravilnost. Rešavanjem te nepravilnosti dobijaju osnovu za ličnu nadgradnju u široj perspektivni koja će im pored iskustva probuditi želju za daljim otkrivanjem bogatog spektra inženjerskih mogućnosti. – ističe Lazar Stanojković, glavni organizator.

Više informacija na sajtu: http://www.best.rs/ebec-beograd/