Trening "Efektivna komunikacija"

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu  u saradnji sa agencijom Synergy Talents organizuje dvodnevni trening za studente i diplomce Univerziteta u Beogradu pod nazivom “Efektivna komunikacija”.

U današnjem poslovnom svetu sve se svodi na efektivnu komunikaciju i usklađen rad tima. Kroz ovu radionicu studenti će biti u mogućnosti da nauče više o važnosti tima, dobrog vođe i međusobne saradnje kroz razumevanje drugih i odličnu komunikaciju. Ovaj trening baviće se temom efektivne komunikacije na svim nivoima, počevši od 1-na-1 kontakta, preko konteksta grupe, sve do uspešne prezentacije.  Kroz kombinaciju teorije, primera i vežbanja,  učesnici će imati priliku da  razumeju važnost tima i vođstva, karakteristike i strategija vođenja tima, ali i da steknu bolji uvid u ulogu komunikacije i korišćenje uticajnog jezika u vođenju.

Trening će voditi Hans Buster, master organizacione psihologije, osnivač agencije Synergy Talents, biznis kouč specijalizovan u ponašanju tima i organizaciji, grupnoj dinamici i unapređenju radnog okruženja.  Radio je kao poslovni konsultant za konsultantsku kuću Capgemini, na projektima firmi kao što su Philips, Heineken, Red Bull i TNT. Pored toga je radio na Univerzitetu u Vageningenu kao i na Institutu za menadžment i preduzetništvo jugoistočne Evrope, gde je držao predavanja o menadžmentu ljudskih resursa i radio kao mentor studentima.

Dvodnevni trening će biti održan 19. i 20. marta od 9-17 časova, u Rektoratu Univerziteta u Beogradu.

Broj mesta je ograničen, a prijavljivanje obavezno. Prijavljivanje je otvoreno do popunjavanja mesta.

Napomena –  radni jezik treninga će biti engleski!

Prijavite se popunjavanjem formulara na sledećem linku: http://goo.gl/km1wVL