KARIJERA I JA na GRF-u, Panel diskusija: VEŠTINE BEZ KOJIH NEMA USPEHA

Panel diskusija VEŠTINE BEZ KOJIH NEMA USPEHA, kojom počinje program manifestacije KARIJERA I JA Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu, održana je Građevinskom fakultetu u utorak, 25.marta 2014.godine.

Na panelu su učestvovali:

- Vladan Živanović, izvršni direktor, SAGA

- Marko Kovačević, direktor, TRIZMA

- Andrea Šehić, izvršni direktor, Asocijacija konsultanata inženjera Srbije

- Dejana Lazić, direktor, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu

Učesnici panela govorili su o sledećim pitanjima: Zašto se danas toliko insistira na važnosti proaktivnog stava i usavršavanja? Koje su ključne veštine za uspeh u karijeri? Šta je to što, iz ugla poslodavca, pravi razliku prilikom selekcije mladih kadrova? Koji su ključni saveti mladim ljudima?

Studenti i diplomci su aktivno učestvovali u diskusiji i postavljali brojna pitanja panelistima.