KARIJERA I JA na Biološkom fakultetu - PREDAVANjE: PRIRODNjAČKI MUZEJI - ODNOSI S JAVNOŠĆU

klikom na sliku pogledajte kako je bilo na predavanju.

NAJAVA

Na Biološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu održaće se predavanje na temu ”Prirodnjački muzeji-odnosi sa javnošću”  28.marta 2014.godine u  Biblioteci za zoologiju u periodu od 13 do 15 časova u okviru manifestacije “ Karijera i ja” koju realizuje Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Predavanje će održati Aleksandra Savić, načelnik odeljenja za komunikaciju i marketing Prirodnjačkog muzeja.

Studenti će imati priliku da čuju odgovore na brojna pitanja: Da li su muzeji stvar prošlosti I da li su dosadni? Kako nam muzeji mogu pomoći da učimo o pravim vrednostima? Koja je uloga i značaj odnosa s javnošću u muzejima.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.