KARIJERA I JA na FON-u - RADIONICA: KOMUNIKACIONE VEŠTINE

klikom na sliku pogledajte kako je bilo na radionici.

NAJAVA

Na Fakultetu organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu održaće se radionica  na temu “Komunikacione vešine” 28.marta 2014.godine u sali 103 od 18 do 21 časova u okviru manifestacije “ Karijera i ja” koju realizuje Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Radionicu će održati Katarina Radulaški-Najdenov , Soft Skills internacionalni trener zaposlena na poziciji Ericsson Belgrade Facility Manager u kompaniji MT&T Property Management, višegodišnji saradnik Centra za razvoj karijere.

Studenti će  u imati priliku da tokom tročasovne radionice saznaju koji vidovi komunikacija postoje i koliko su zastupljeni, kako se pravilno struktuira priča i proveravaju greške u mailu, naučiće kako da prepoznaju strah od nastupa i izbore se sa njim. Takođe, upoznaće se sa empatijom, kao bitnim segmentom komunikacije saznaju kako  efikasno komunicirati, koji stilovi komuniciranja postoje i kako da na najbolji način prenesu željenu poruku.

Poziv je otvoren za sve studente Univerziteta u Beogradu.

Prijavite se najkasnije 48 sati pre početka ovog dešavanja elektronskim putem ovde.